Leica Geosystems - Dalmierze Leica

Przejdź do treści
3 listopada 1993r firma Leica Geosystem zaprezentowała pierwszy na świecie dalmierz ręczny laserowy. Wydarzenie to miało miejsce podczas międzynarodowych targów budowlannych BATIMAX we Francji. Był to przełom na rynku narzędzi pomiarowych. Od tego czasu dalmierze Leica Disto stały się wzorcem w produkcji nowoczesnych instrumentów mierniczych. Do dnia dzisiejszego produkty cały czas podlegają udoskonaleniu. Dzięki temu robią wrażenie swoją dokładnością, trwałością oraz niezawodnością.
Przez 20 lat firma Leica Geosystem wydała na świat 8 generacji dalmierzy DISTO z 31 modelami instrumentów. Najnowsza generacja dalmierzy to produkty, które znajdują uznanie u każdego użytkownika. Od najtańszych i najprostszych wersji z podstawowymi funkcjami pomiaru po "fachowe" modele z normą IP65, które dokonują najbardziej skomplikowanych pomiarów. Modele te posiadają nowoczesne rozwiązania w postaci bezprzewodowej komunikacji Bluetooth do transmisji danych z Smartfonami i Tabletami. Dzięki cyfrowemu celownikowi Pointfinder nie straszne już są pomiary nawet w silnym słońcu, kiedy nie możliwości dostrzec plamki lasera. Kamera przekazuje obraz na kolorowy wyświetlacz dalmierza co umożliwia dokładny, czytelny wybór celu. Większość modeli Leica Disto posiadają funkcję pomiarów pośrednich. Wszystko to dzięki czujnikom nachylenia wbudowowanych w urządzenie. Idealne rozwiązanie podczas pomiarów np. wyokości drzew, spadów dachów czy szklannych witryn, które nie odbijają wiązki lasera.

Szwajcarska precyzja + 90 lat tradycji Leica Geosystem to dziś najwyższa precyzja i jakość, co przekłada się na 1mm dokładności wyznaczania dystansu w dalmierzu Leica Disto.
$_1.JPG
1b77a82b6042c6942952a0fb72a3a441.jpg
1237193529Classic5a_widok_pow.jpg
a3.jpg
a8.jpg
d5.jpg
Disto_Spare_Parts.gif
dxt.jpg
hardware21.jpg
2013_History_overview_en.jpg
distohistory.jpg
                     

                Najważniejsze wydarzenia w 20-letniej działalności :


1993  Leica Disto -  Pierwszy dalmierz laserowy2000 Leica Disto Classic   - Pierwszy dalmierz, który mieści się w każdej kieszeni.


2004 Leica Disto Plus - Pierwszy dalmierz z bezprzewodową transmisją danych Bluetooth


Leica Disto A8 - Pierwszy na świecie dalmierz z cyfrowym celownikiem i czujnikiem nachylenia2008 Leica Disto D2 - Najmniejszy na świecia dalmierz laserowy

2009 Leica Disto D8 - Celownik Pointfinder i kolorowy wyświetlacz2011 Leica Disto DXT - Norma IP65, odporność na kurz, wodę, wytrzymuje upadek z wysokości 2 metrów2012 Leica Disto X310 - Ta sama norma i jeszcze bardziej wszechstronny niż DXT
LEICA GEOSYSTEM : Firma znana na całym świecie zdobyła zaufanie najbardziej wymagających użytkowników. Nasze narzędzia pomagają w zbieraniu, analizowaniu i prezentowaniu danych geoprzestrzennych. Profesjonaliści korzystający z narzędzi Leica Geosystem cenią niezawodność i bezbłędność naszych produktów. W razie jakichkolwiek problemów fachową pomoc oferują specjaliści z działu wsparcia technicznego.Leica Geosystem z siedzibą główną w Heerbrugg (Szwajcaria) to:

- siedziby w 28 krajach na świecie
- 3500 pracowników- setki lokalnych partnerów w 120 krajach
- setki lokalnych partnerów

W razie pytań dzwoń:
W razie pytań dzwoń:
Roman Skudlik
W razie pytań dzwoń:
Weronika Dylus
ul. Mickiewicza 23
41-700 Ruda Śląska
Sklep stacjonarny:
Wróć do spisu treści