Aplikacje - Dalmierze Leica

Przejdź do treści


Aplikacje

    Inteligentne aplikacje od Leica Geosystems łączą dalmierze Leica DISTO™ przez Bluetooth® z tabletem lub smartphon`em. Umożliwiają tworzenie i szybkie wymiarowane szkiców oraz zdjęć, lub przesyłanie pomiarów. Dane są przesyłane w mailach bezpośrednio do biura. Aplikacje ułatwią i przyśpieszą Twoją pracę.


Leica DISTO™ sketch - tworzenie i wymiarowanie szkiców i zdjęć


Dzięki tej aplikacji szybko utworzysz szkic obiektu na siatce i zwymiarujesz wszystkie linie. Umieścisz także pomierzone wartości na zdjęciach. Ta aplikacja znacząco przyspieszy i ułatwi pracę z dalmierzem Leica DISTO™.Przeznaczona do dalmierzy Leica DISTO™ D110, D510, D810 touch, D510, D110
Działa na urządzeniach wyposażonych w system Android od wersji V4.3 oraz Bluetooth® 4.0
a także:
Przeznaczona do dalmierzy Leica DISTO™ D8, D3a BT, A6
Działa na urządzeniach wyposażonych w system Android od wersji V4.0

 

Przeznaczona do dalmierzy Leica DISTO™ D110, D510, D810 touch
Działa na urządzeniach wyposażonych w system iOS oraz Bluetooth® 4.0

Leica DISTO™ transfer BT LE - wysyłaj wartości do Excel`a zainstalowanego na twoim smartfonie lub tablecie


Aplikacja umożliwia nawiązanie połączenia z dalmierzem Leica DISTO™,  korzystając z Bluetooth® 2.1 lub Bluetooth® smart możesz przesyłać dane bezpośrednio z dalmierza Leica DISTO ™ w pliku Excel`a do dalszej obróbki. Możesz również rozpocząć pomiary korzystając z urządzenia z systemem Android i/lub przesłać wyniki pomiarów z Leica DISTO™ do schowka urządzenia. Wyniki te z łatwością wykorzystasz w dowolnej aplikacji systemu Android.
Przeznaczona do dalmierzy  Leica DISTO™ S910, D810 touch, D510, D110
Działa na urządzeniach wyposażonych w system Android od wersji V4.3

 

Leica DISTO™ transfer (oprogramowanie) – wysyłaj wyniki do dowolnego oprogramowania na twoim komputerze


Oprogramowanie Leica DISTO™ transfer dla Windows umożliwia wysyłanie danych z dalmierzy Leica DISTO™ wyposażonych w Bluetooth® Smart do komputera. Oprogramowanie przesyła pomierzone wartości na bieżącą pozycję kursora w dowolnym oprogramowaniu. Jest to łatwy sposób na przesyłanie Twoich wyników do Excel`a, Word`a lub dowolnego innego programu do dalszej obróbki danych. Możliwe jest bezpośrednie rysowanie w Leica DISTO™ i wysyłanie pomiarów do oprogramowania CAD, co jest znaczącym ułatwieniem podczas pracy z aplikacjami do BIM.


Przeznaczona do dalmierzy Leica DISTO™ S910, D810 touch, D510, D110
Na komputery z systemem Windows 8.1 i obsługą Bluetooth® 4.0
 

 

Leica DISTO™ transfer (3D z wtyczką CAD) – wysyłaj pomiary trójwymiarowe do komputera


Oprogramowanie Leica DISTO™ transfer dla Windows umożliwia przesyłanie pomiarów trójwymiarowych z dalmierza Leica DISTO™ S910 wyposażonego w WIFI do twojego komputera. Bezpośrednio na Leica DISTO™ S910 możesz opracowywać rysunki CAD i przesyłać pomiary i zdjęcia do systemów CAD.
Oprogramowanie przesyła pomierzone wartości na bieżącą pozycję kursora w dowolnym oprogramowaniu. Jest to łatwy sposób na przesyłanie Twoich wyników do Excel`a, Word`a lub dowolnego innego programu do dalszej obróbki danych.


Przeznaczona do dalmierzy Leica DISTO™ S910
Na komputery z systemem Windows 7 lub nowszym i obsługą WiFi
 

 


W razie pytań dzwoń:
W razie pytań dzwoń:
Roman Skudlik
W razie pytań dzwoń:
Weronika Dylus
ul. Mickiewicza 23
41-700 Ruda Śląska
Sklep stacjonarny:
Wróć do spisu treści